Kurumsal

Biyofarma Lojistik

Biyofarma Lojistik

1961 yılından bu yana lojistik sektörünün her alanında etkin ve müşteri odaklı çözümler sunarak farklılaşan Transorient, zaman ve ısı hassasiyetinin en üst düzeyde olduğu Biyo-Farma Lojistik hizmetler bütününü sunmaktadır.

Transorient bu ürün aracılığı ile biyolojik materyal, ilaç, tıbbi malzeme ve cihazların ithalatı, gümrükleme, depolama, dağıtım ve ihracatı aşamalarında en yeni teknoloji ve ekipmanlardan yararlanarak istenilen zamanlama ve istenilen ısı değerlerini sağlayarak biyofarma endüstrisine komple lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Biyo-Farma Lojistik, taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra gümrükleme ve yasal izinler için gerekli belgelerin hazırlanması konularında danışmanlık sağlaması. Türkiye genelinde ve dünya çapında 24-48 saat içerisinde kapıdan kapıya ısı kontrollü hassas taşımalar. Eş zamanlı bilgi akışı sağlayarak klinik araştırmaların hızını arttırıp, tek seferde doğru sonuçlara ulaşılmasını sağlayarak maliyetlerin azaltılması anlamında da yardımcı olması açısından sizin için en doğru tercihtir.

Biyo-Farma Lojistik servislerimiz;
  • Klinik Araştırma ve Biyolojik Materyal Lojistiği
  • Isı kontrollü ilaç, aşı, tıbbi malzemeler için adrese teslim hizmetleri
  • Gümrükleme işlemleri ve danışmanlık hizmetleri • Türkiye genelinde günlük soğuk zincir dağıtım hizmetleri
  • IATA standartlarında soğuk zincir paketleme çözümleri
Sosyal Medyada Paylaşın