Sosyal Sorumluluk - Topluma Katkı

Yeni Eğitim Öğretim Yılında Kardeş Okul Öğrencilerinin Yanındayız

Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında yeni eğitim öğretim yılında Kardeş Okullarımızdaki öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olduk. Okul öncesi, ilk ve orta okul düzeyinde ki öğrencilere eğitici kitaplar, hikaye kitapları ve bir çok kırtasiye malzemeleri gönderildi. Bu sayede hem çalışanlarımızın empati ve farkındalık seviyesi arttırıldı hem de Kardeş Okul öğrencilerinin mutluluklarına ortak olduk.

Çocuklarımız Üşümesin

Kardeş okullarımızı, ağır kış şartlarının olduğu bölgelerden seçiyoruz. Projemizin ilk aşamasında bu okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve mont hediye ettik, kışlık kıyafetlerinin karşılanmasında yardımcı olduk.

Daha Çok Kitap Okuyalım

Kitap okuma oranının arttırılması ve kitap ihtiyacı olan okullara destek sağlamak amacıyla çalışanlarımızın da katılımı ile kardeş okul öğrencilerimizi kitaplar ile buluşturduk. Kütüphaneleri, birbirinden renkli ve içerikli hikaye / roman / şiir ve derslerinde yardımcı olacak ansiklopediler ile süsledik.

Mektubun var!

Yok olmayan yüz tutmuş mektuplaşma kültürümüzün yeniden canlandırılması, öğrenciler ile çalışanlarımız arasındaki kültür etkileşimini arttırmak, kendilerine örnek insanlar edinmelerini sağlamak, onların sevinçlerini, üzüntülerini ve başarılarını paylaşmalarına imkan sağlayarak kendilerini özel hissetmelerini amaçladığımı "Mektup Kardeşliği” projemizin alt yapısını oluşturuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın